JKA Gasshuku 2023 7

JKA Gasshuku 2023 – Winter Camp Romania

Timisoara 14-17 decembrie

Ultimul eveniment major al asociatiei JKA Romania din acest an, a fost reprezentat de seminarul condus de Kunio Kobayashi Shihan 7 dan, instructor de top JKA HQ, consilierul tehnic al asociatiei noastre. A fost o saptamana plina, cu 4 zile de antrenament, pentru toate gradele. Peste 230 de membri ai asociatiei noastre, impreuna cu colegii si prietenii nostri de la JKA Moldova, din Ungaria-Janos Krepsz Sensei, din Germania-Martin Buchstaller Sensei, din Elvetia-Roland Heimgartner Sensei, au acumulat informatii de inalt nivel tehnic de la Kobayashi Shihan. Felicitari si multumiri tuturor participantilor pentru efortul depus, si felicitari si multumiri lui Kunio Kobayashi Shihan pentru acest Gasshuku extraordinar!

Oss!