slide3-desktop
slide2-desktop
slide1-desktop
slide3-mobile
slide2-mobile
slide1-mobile

Sponsori

sponsori

JKA WF ROMANIA

ASOCIATIA NATIONALA DE KARATE

2012

In anul 2012 a inceput primul program de pregatire dupa standardele karate-ului JKA , in forma Asociatiei Nationale de Karate JKA WF ROMANIA.

Zoltan Nagy este  REPREZENTANT  OFICIAL  JKA WORLD FEDERATION in ROMANIA.

Calendar 2024

Cluburi

ACS JKA SHOTOKAN KARATE TIMISOARA

Instructor-Zoltan Nagy

Tel.0755320698

email senseizoltannagy67@gmail.com

Dojo 1- Energy Studio, Calea Aradului, 48
Marti- 18.00-19.00 si Vineri- 18.00-20.00

Dojo 2- Friends Arena, Str. Lacului, 1
Luni- 20.00-21.00, Joi- 19.00-21.00

Dojo 3 – Scoala Generala Nr.2 , Str. Mures, 8
Luni si Joi – 17.45-18.45

Dojo 4- Comuna Varias, Sala de sport a Scolii Generale
Luni si Joi- 15.15-16.15

Dojo 5- Instructor Erik Wegleitner
Tel.0741175065
Email erik.w_2001@yahoo.com
Liceul Teoretic Special Iris, Str. Cosminului,40
Marti si Joi 19.30-20.30
Tel.0741175065

ACS SUIJIN KARATE TIMISOARA

Instructor- Andra Purza

Tel. 0737506006

Email purzanadra99@yahoo.com

Aleea Viilor, 12A – Luni 17.30, Miercuri 17.00

ACS SENSHIN TIMISOARA

Instructor-Doru Burdan

Tel.0760095205

email doru.burdan@gmail.com

Dojo 1- SmartFit 2, Calea Buziasului- luni, miercuri, vineri, 18.00

Dojo 2- Str. Muncitorilor,27- marti si joi, 18.00

Dojo 3- Jimbolia- marti si joi, 15.00

ACS PONTICA CONSTANTA

Instructor-Liviu Coleasa

Tel.0728465730

email liviucoleasa1965@gmail.com

Colegiul Tehnic Tomis, B-dul Tomis, 153- joi 18.30, sambata 11.00

CS FITNESS FIGHT IASI

Instructor-Dan Stoian

Tel.0732740505

email danstoian2000@yahoo.com

Str. Sf. Vasile,22-marti si joi, 17.30, luni, miercuri, vineri, 19.30, sambata 10.30

CS SEIDO TIMISOARA

Instructor-Teodor Dolinschi

Tel.0733072326

email dolteoeu@yahoo.com

Luni, miercuri, Vineri, 19.00

ACS VEST MARTIAL ARTS

Instructori-Radu Zaporojan, Dan Horje

Tel.0722363086, 0751144084

email rzapo@outlook.com

Str. Cuvin,2(fosta Pestalozzi)- luni, miercuri, vineri, 18.00

CS KARATE FUDOKAN ALBA

Instructor-Gabriel Hasa

Tel.0745361451

emailĀ  gabihasa@gmail.com

Marti si joi, 17.00,  miercuri, 12.00

ACS KARATE NI SENTE NASHI IASI

Instructori-Paul Bertea, Sandu Cimpan

Tel.0742434913

email sandu.cimpan@yahoo.com

Sala HornetFit- marti, joi, vineri, 19.30

CS UNIREA SANNICOLAU MARE

Instructor-Zoltan Nagy

Tel.0755320698

email senseizoltannagy67@gmail.com

Liceul Agricol, Str. Panselelor- marti si vineri, 13.30

ACS RAIJIN TIMISOARA

Instructor-Raoul Florea

Tel.0723197227

email florearaoul@yahoo.com

Sc. Gen.6, Str. Vulturilor- marti si joi, 17.30

CS FOCUL VIU BIHOR

Instructor-Gheorghe Mateas

Tel.0743898165

email ghe.mateas@yahoo.com

Sanmartin, Liceul tehnologic Felix- luni si miercuri, 19.30

Articole

Kangeiko 2024 3

Kangeiko 2024

Kangeiko 2024 la final! Felicitari maxime instructorilor si sportivilor nostri, pentru daruirea si efortul de…

Detalii

PARTENERII NOSTRI

Primaria Sannicolau Mare
Biroul Notarului Public Cociorva Octavian
Scoala Gimnaziala nr. 2 Timisoara
Nasara Grafik
Atlantis Engineering

Contacteaza-ne

Ne poti lasa un mesaj mai jos